Czemu należy karmić koty i psy porządnymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

Wielu ludzi mając w domu psa czy kota karmi go tym, co zostanie po jakiś posiłkach. Lecz nie jest to najlepsze wyjście i po dłuższym czasie może spowodować problemy ze zdrowiem naszego zwierzaka.

purina one

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com
Domowe posiłki zawierają dużo różnych przypraw, pojawiają się także barwniki i konserwanty, co jedna pożądane nie będzie dla czworonożnych przyjaciół. Z tego też powodu jeśli będzie się chciało mieć w swoim domu prawdziwe zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to koniecznie należy zadbać o ich odpowiednie żywienie. Bardzo dobre będą tu odpowiednie karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina.

Żeby zgłębić wiedzę na opisywany temat obejrzyj stronę (http://www.sklep.acana.com.pl/dla-psa/122-acana-heritage-senior-dog.html), która ma fascynujące informacje na prezentowany temat – wystarczy kliknąć!

Posiada ona w ofercie produktowe linie dla zwierząt w różnym wieku, na przykład psiaki będą się niesamowicie zajadać karmami z serii pro plan purina – napisał o tym.

Karmy dla kotów i psów mają liczne zalety, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Przede wszystkim zawierają one odpowiednio zbilansowane składniki, wybrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Na przykład seria purina cat chow dostępna jest w wersji dla młodych, rosnących kotków, zwierząt dorosłych i seniorów. Każdy rodzaj karmy dostosowany jest ze względu na konkretne potrzeby zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania energetycznego.

Dane serie z tej firmy nieco się różnią od siebie, chociaż każda będzie trzymać jakościowe normy. Na przykład purina one (ceneo) zawiera nowoczesną formułę Actilea, jaka w znaczący sposób wspomaga układ odpornościowy zwierząt.