Ogrodowe fajeczki rozświetlają wieczory

Ilekroć podziwiamy projekty duńskiej designerki, Pernille Vea, stałej współpracownicy marki MENU, tylekroć ujmuje nas jej niezwykły, projektancki instynkt. Vea potrafi okiełznać każdą materię, nawet tę najtwardszą i zdawałoby się, najbardziej oporną.

Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne

Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Tym razem duńska projektantka skierowała uwagę na żeliwo, nadając mu niespotykaną, zupełnie dlań niecharakterystyczną, bo subtelną formę. Vea stworzyła linię świeczników ogrodowych Pipe, które można wbić w pień drzewa, by odmieniły delikatnym blaskiem świec ciepłe wieczory.

Świeczniki-fajeczki, których dwie odsłony proponuje duńska marka MENU (udekoruj swój taras), są, co jest tak znamienne dla projektów Vea, nadzwyczaj proste, ale i zmysłowe.

Czyż rozpatrywany materiał nie jest niebanalny? Jeśli tak sądzisz, kliknij tu – zalecamy tę stronę (https://dekoracyjneskory.pl/13-dywany-ze-skory), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu przyciągające oko teksty.

br>
Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest warty uwagi, to co powiesz, kiedy przeczytasz więcej informacji z tego źródła (http://www.elektryczne.eu/zaluzje-poziome/)?. Zwyczajnie kliknij tu oraz sprawdź.

Można osadzić w nich, wedle woli, tradycyjną, wysoką świecę, bądź niewielki tealight.
Pernille Vea podpowiada, że świecznik można umieścić w szparze w drewnianym tarasie, można zabrać je na pomost, umieścić wszędzie tam, gdzie podłoże jest z jednej strony miękkie, z drugiej stabilne na tyle, by zachować w pionie żeliwny świecznik.

Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, duńska designerka czaruje świat swoim talentem, pokazując, że można łączyć przedmioty i materie dotychczas od siebie bardzo odległe – fajki i żeliwo.