Dom ubrany w tkaninę

Odchodzi moda na laboratoryjne wnętrza, wolne od tkanin dekoracyjnych. Obecnie tkaniny grają główną rolę. Te najczęściej spotykane to dekoracje okienne, czyli zasłony, firany i rolety. Stanowią niezbędny element, bez którego okna są nijakie. Co ważne, chronią domowników, przed dociekliwym wzrokiem intruzów.

Poduszka do ogrodu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Starajmy się więc wybierać je rozważnie, aby z satysfakcją cieszyć się trafnym wyborem. Odpowiednie kolory to: biel, błękit, delikatny róż czy żółć. Takie barwy nadadzą wnętrzu lekkości.

Nie możemy też zapominać o meblach tapicerowanych, pledach, obrusach, pościeli czy oryginalnych poduchach. Poduszek nigdy dość! Nie tylko wyganiają z mieszkania nudę, ale także pomagają w trosce o kręgosłup. Dzianiny futerkowe, welury, dziergane wzory, satyny – im ładniejszy materiał, tym bardziej interesujący efekt. Schowajmy na dno szafy stare poszewki i rozejrzyjmy się w poszukiwaniu nowych akcesoriów do dekoracji domu.

Coraz częściej spotykane jest również stosowanie materiałów, jako dekoracji ściennej – oryginalnej alternatywy dla tapet oraz farb. Istnienie tkanin nie ogranicza się jedynie do salonu i sypialni. Chętnie goszczą one również w kuchni czy salonie kąpielowym (siedziska przyokienne, tapicerowane krzesła itp.) Tkaniny trafiły również do naszych ogrodów. Barwne poduszki na meble ogrodowe sprawią, iż meble ogrodowe staną się równie wygodne jak komplet wypoczynkowy w salonie.

Odpoczynek na zielonej trawie będzie jeszcze bardziej przyjemny! A w dniach letniego biwakowania wspaniale sprawdzą się śpiwory dla dzieci. Noc przespana pod namiotem może być równie komfortowa jak w najwygodniejszym łóżku.

W zasadzie nie zdajemy sobie sprawy jak niesamowicie obecna w naszym życiu jest tkanina i jak wielkie ma znaczenie w projektowaniu wnętrz.

Czy odnosisz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest nietuzinkowy? Jeżeli tak, to ponadto przeczytaj też zamieszczony tu (https://febestore.pl/333/uprawa-roslin) podobny artykuł.

To dzięki tkaninie mamy szansę wyeksponować charakter każdego pomieszczenia, dowolnie je przyozdobić. Tkanina to głównie coś, dzięki czemu możemy dokonać stosunkowo taniego „liftingu” przestrzeni w której obcujemy.