Niebanalne gadżety do ogrodu – elegancki oraz wymyślny kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, jaka ma przed swoim domem ogród z pewnością poświęca bardzo wiele czasu na dbanie o niego. Bez wątpliwości chcielibyśmy, aby nasz ogród przedstawiał się bardzo pomysłowo i ciekawie, w związku z tym częstokroć wprowadzamy do niego przeróżne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, jakie sprawiają, że przedstawia się on naprawdę fascynująco.

ogród

Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób ma w ogrodzie miejsce na klomby z kwiatami, małe drzewka, jeszcze inni posiadają w ogrodach małe eleganckie oczka wodne, wykwintne dróżki wykładane kamieniami – projektów na pomysłowy ogród (www.zielonaprzestrzen.pl/) jest dziś istotnie wiele. Intrygującą aranżacją ogrodu i z pewnością całkiem niebanalnym gadżetem może być podwieszany kosz – . Taki kosz może być użytkowany na wiele przeróżnych sposób.

Na przykład można w nim zasadzić śliczne kwiaty i umiejscowić go gdzieś w centralnym punkcie ogrodu, lub powiesić go w jakimś miejscu, przykładowo na werandzie. Kilka koszów wiklinowych z ładnymi barwnymi kwiatami bez wątpliwości będzie prezentować się wspaniale, a Twój ogród grill węglowy duży nabierze całkiem nowego wyrazu. Kosz wiklinowy do ogrodu można również zawiesić na drzewie, w tym celu warto wybrać specjalny typ wiszącego kosza wiklinowego (świetne pomysły z kategorii meble – ).

W środku również można sadzić kwiaty czy też udekorować go lampkami, kadzidełkami czy innymi stylowymi drobiazgami. Taki kosz służący niczym lampka będzie perfekcyjnie prezentował się wieczorną porą. Kosze wiklinowe mogą też służyć do siedzenia, na rynku odszukamy teraz mnogość foteli bujanych wykonanych z wikliny, które

ogród

Autor: www.elswar.pl
Źródło: www.elswar.pl

naprawdę pięknie wyglądają w każdym ogrodzie, poza tym obłożone miękkimi delikatnymi poduszkami sprawdzają się naprawdę perfekcyjnie.

Na rynku znajdziesz współcześnie wiele różnych modeli koszy wiklinowych, wiszących, stojących, z rączką lub bez, okrągłych, kwadratowych, dużych i małych, z grubej lub cienkiej wikliny – wybór jest istotnie nieskończony a pomysłów na aranżację ogrodu z użyciem kosza wiklinowego niewątpliwie jest jeszcze więcej.