W Twoim ogrodzie niewygodne meble ogrodowe – jest na to sposób!

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu tak lubianych przez nas przyjęć w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma dogodniejszego miejsca na sobotni odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że odpoczywamy pełną piersią, a grill czy podwieczorek przy słonecznej pogodzie może trwać wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się w piaskownicy czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub poczytać gazetę albo po prostu podumać.

Kolekcja tkanin Loneta

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Spotkania ze znajomymi stają się bardziej na luzie, a my możemy przygotowac proste dania – kanapki, sałatki, tarty owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.Komfort relaksu na poza domem zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i praktycznym elementem wyposażenia mebli ogrodowych. Możemy położyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy szezlongi, umocować je na siedzonkach huśtawek dla dzieci albo po prostu – jeśli są dostatecznie duże – rozłożyć je wprost na trawie zamiast koca.

Liczba rozmiarów, kształtów i deseni jest oczywiście ogromna. Z łatwością dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz elewacji domu. Nie musimy się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek możemy bardzo łatwo ściągnąć i wyprać.

Czy zaciekawił Cię nasz wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to naciśnij tutaj (http://febestore.pl/) i przeczytaj tam następne fascynujące wątki. Nie zwlekaj!

Bądźmy więc odważni i decydujmy się na żywe barwy, które sprawią, że nasz ogrodowy salon stanie się radosny. Dzięki możliwości szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze wysłużone meble ogrodowe bez ponoszenia większych kosztów. Dobrym pomysłem na plażę jest zakup przenośnych poduch wraz z kolorowym parawanem, który zagwarantuje nam intymność na pełnej gwaru plaży, a zarazem ogromną wygodę. Wybierając kolory, decydujmy się na wzory marynarskie i jasne barwy, aby na poduszce dobrze prezentowała się nasza opalenizna.